Anasayfa > Kurumsal

 

Hakkımızda

10 yıldır ahşap dekorasyon alanında edindiğimiz tecrübeyle, sektörden gelen talepleri karşılamak amacıyla, Koza Proje adı altında yeni bir yapılanmaya giden firmamız satış, tasarım ve üretim departmanlarını sektörel bazda ayırarak müşteri memnuniyeti konusunda mükemmeliyetçi bakış açısını devam ettirmeye kararlıdır.

2000 m2 lik üretim sahası ile geniş müşteri portföyümüzde yer alan firmalara uzun yol arkadaşlığı mantalitesi ile tasarım ve konsept geliştirme hizmetleri vermekteyiz. Yaşama alanlarına dair her türlü ihtiyaca cevap verecek dekorasyon çözümleri üreten firmamız, yüksek kalitede hammadde kullanarak ürettiği spesifik dekorasyon çözümleri konusunda uzmanlığını her geçen gün geliştirmektedir.

Üretim gamında yer alan geniş ürün yelpazesi ile en küçük yaşam alanında en yüksek insan trafiğine maruz kalan mekanlara ait her türlü dekorasyon ihtiyacına cevap verecek şekilde kendimizi yeniden dizayn etmiş olmanın gururunu yaşamaktayız.

Biz müşterilerimiz için bireysel isteklerini anlamak dinlemek ve sürekli olarak tüm müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti, tasarımı ve ürünü sağlamak niyetindeyiz.

Müşteri portföyümüzde oteller, restoranlar, tatil parkları, sağlık kulüpleri, konferans merkezleri, fuar alanları, gösteri alanları, konutlar, okullar, hastaneler ve üniversiteler yer almaktadır.

Hammadde konusunda yaptığımız AR-GE çalışmaları ile sektörde her zaman teknoloji geliştiren, yenilik getiren, daha iyiyi daha ekonomik olarak son kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyen şirket felsefemiz ile her geçen gün daha geniş kitlelere Koza Ürünleri ile ulaştırmak niyetindeyiz.

Her sipariş büyük ya da küçük olsun KOZA PROJE için önemlidir. Sabit müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi kendimize amaç edinerek, tasarımdan mal teslimatına kadar müşterilerimizden gelen her türlü talebi en kısa zamanda, en yüksek kalitede karşılamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.